بازی Outlast 2 با زیرنویس فارسی

نسخه 2 ترسناک ترین بازی کامپیوتری به همراه زیرنویس فارسی!

53,000 تومان بدون مالیات
نوع دیتای درخواستی
امتیاز مشتریان:
(خواندن 7 نظر)
دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
توضیحات

Outlast 2 با زیر نویس فارسی


سبک های زیادی از بازی های ویدیویی ترسناک و ژانر وحشت تاکنون طراحی شده است، اما اوت لست قطعا یکی از جذاب ترین ها، بهترین ها و البته محبوب ترین بازی های ویدیوی تاریخ است که از چنین کاراکتر سازی برای رخنه ترس و وحشت در دل گیمر استفاده کرده است.

آن ها از عناصر خاصی استفاده کرده اند که هر کسی را می تواند به هراس اندازد و باعث شود که شما لحظه ای احساس آرامش نکنید، داستان از جایی شروع می شود که زن و شوهری محقق برای دستیابی به راز مرگ مخوف و دردناک یک زن باردار، به شهری سفر می کنند، این سفر هوایی است، البته نه با هواپیما، بلکه هلی کوپتر که حس ترس بهتر منتقل شود.

از شروع بازی بدبختی، ترس، غم در چهره ی بازی ظاهری زیبا از ژانر ترسناک آن تجسم می کند که هیجان بالایش را به هیچ عنوان فراموش نمی کنید.

پس تا به اینجای کار انگار استودیوی بازی سازی به هدف خود رسیده و توانسته واقعا یک بازی ترسناک تمام عیار را به دنیای بازی های کامپیوتری وارد کند.


تجربه ترس و هیجان با زیرنویس فارسی


با توجه به این که بخش های مختلفی از بازی گفتگو محور است و در مراحل مختلف از شما کار هایی خواسته می شود که اگر مسلط به زبان لاتین نباشید به مشکل بر می خورید، بهتر است که نسخه ی زیرنویس روان و عالی فارسی را تهیه کنید که حالا در دسترس قرار گرفته است، تمامی صحبت های کاراکتر های بازی با شما به عنوان شخصیت نخست، به زبان فارسی زیرنویس شده است.

جنگ و نبرد زمانی به اوج می رسد که هلی کوپتر شما دچار نقص فنی شده و زن و شوهر از یکدیگر جدا می شوند و این تازه آغاز اتفاق های ترسناک می باشد.

گرافیک بازی قطعا وزنه ی سنگینی است برای این که ثابت کنیم باید بگوییم که آن ها به نورپردازی حتی در تاریک ترین لوکشین های بازی دقیق اندیشیده اند، ضمن این که ترکیب موسیقی بی نظیر و گیم پلی عالی و پر از وحشت واقعا خارق العاده است.

بازی اوت لست 2

داستان جذاب با روند پر افت و خیز


داستان کلی بازی نیز از دو دید روایت می شود، نخست از یک مدرسه متروکه و در بخش دیگر نیز روستایی برای انتقال هر چه بهتر و قوی تر حس ترس استفاده شده است. زمینه اصلی هم همان استفاده از موجودات ترسناک و خیالی است که اگر پیش از این بازی به آن ها اعتقادی نداشته باشید، قطعا پس از درگیر شدن با بازی Outlast 2 کمی در تاریکی شب احساس ترس می کنید

حس ترس و هیجان بازی هر لحظه و در مرحله ها و اپیزود های مختلف کل داستان بازی چند برابر می شود، انگار در چاهی گیر افتاده اید و تا چند صد کیلومتری شما موجود زنده ای نیست که نجاتتان دهد. حس خفگی و هیجان با یکدیگر ترکیب شده اند و شما را هر بار متقاعد می کنند که حتما این بازی را به پایان برسانید تا از سرنوشت شخصیت های اصلی باخبر شوید.

کنترل شخصیت اصلی بازی بی هیچ عنوان سخت، خشک و بی روح نیست، به طور ویژه ای تلاش شده که حس اعتمادی به داستان بازی در شما به وجود آمده و آن را ادامه دهید.

بازی outlast 2

ماموریت های ترسناک و پر از آدرنالین


ماموریت های سخت و متفاوتی نیز در دل بازی وجود دارد، سرگرم کننده و در عین حال ترسناک هستند، اگر می خواهید وزن کم کنید این بازی عالی است.

بخصوص این که با ترجمه فارسی و گرافیک هنری بیشتر متوجه ماجرا و داستان بازی می شوید. گفتگو ها بخش مهمی از پازل های مرموز بازی را تشکیل می دهند.

کم ترین لگ، افت افریم و باگ را در گیم پلی بازی مشاهده خواهید کرد، بخصوص نسخه ی پی سی که واقعا قدرتمند ظاهر شده است و منتقدان کم ترین ایراد را به آن گرفته اند.

دوربین دید در شب ممکن است برای زود تر گذشتن از مراحل به شما کمک کند، اما در واقع چیز هایی را می بینید که نباید، ترسناک تر از همیشه، اتفاقات ناگهانی که بخشی از بازی های رایانه ای ژانر ترسناک و هیجان انگیز هستند.

 موجب می شوند که شما به هیچ عنوان احساس کمبود در این بازی نداشته باشید.

outlast 2

این بازی به دو صورت زیر عرضه می گردد :

الف : نسخه کرک شده به همراه زیرنویس فارسی کامل مراحل اصلی، یادداشت ها و منو ها همراه می باشد و نیاز به خرید جداگانه آن نیست.

ب : نسخه کرک شده با زبان انگلیسی و بدون تغییرات فارسی

ضمناً در هر دو نسخه، ستاپ کورپک جایگزین ستاپ اختصاصی فروشگاه شده که دیسک های بازی را از 8 عدد به 5 عدد کاهش داده است.

بازی Outlast 2 تفاوت‌های نسبتا زیادی با نسخه اول دارد. اولین و اساسی‌ترین تغییر، عوض شدن محیط بازی است. در حالی که نسخه اول در یک تیمارستان نسبتا کوچک و محدود جریان داشت، نسخه دوم قرار است در محیط یک مزرعه جریان داشته باشد. پیش از عرضه بازی Resident Evil 7، می‌گفتیم که این بازی شبیه به نسخه اول Outlast به نظر می‌رسد و حال قضیه برعکس شده و نسخه دوم Outlast، شبیه به جدیدترین نسخه از رزیدنت اویل است؛ حداقل از حیث محیطی. اما بازی از حیث داستانی هم شباهت‌هایی با رزیدنت اویل ۷ دارد؛ وقایع Outlast 2 در همان جهان و بازه زمانی نسخه اول جریان دارند ولی این بار با شخصیت‌های جدیدی بازی را تجربه خواهیم کرد. شخصیت اصلی بازی بلیک لانگرمن، یک فیلمبردار است که همراه با لین، همسرش که یک خبرنگار است، سراغ وقایع و اتفاقاتی می‌روند که کسی جرات دنبال کردن آن‌ها را ندارد. این دو این بار به دنبال کشف راز قتل یک خانم باردار هستند که همین قضیه پای آن‌ها را به روستایی در نزدیکی آریزونا باز می‌کند. سقوط هلی‌کوپتر آن‌ها در همان ابتدای بازی همانا و جدا شدن این زن و شوهر از هم همانا. پس از این اتفاق گیمر در نقش بلیک به دنبال همسرش می‌رود و وارد روستایی می‌شود که اتفاقات خوبی در آن انتظارش را نمی‌کشند.

مکانیزم گیم‌پلی Outlast 2 تفاوتی با نسخه قبلی ندارد. به این صورت که شخصیت بلیک از آنجایی که یک فیلم‌بردار است، دوربینی در دست دارد که هم با آن وقایع مختلف را ثبت می‌کند و هم اینکه می‌توانند به عنوان یک دوربین دید در شب از آن استفاده کند و بتواند محیط‌های تاریک را با نوری سبز مشاهده کند. فکر کنم لازم نیست یادآوری کنم که همین نور سبز هم با اینکه باعث می‌شد بتوانید تاریکی را ببینید، ولی خودش هم اتمسفر ترسناکی ایجاد می‌کرد. پس یکی از کارهایی که در بازی باید انجام دهید، پیدا کردن باتری برای این دوربین است. مگر اینکه بخواهید در تاریکی مطلق با دشمنان‌تان روبرو شوید.

دشمنان شما در این بازی گروهی با ایده‌های مذهبی متفاوت هستند که اعتقاد دارند نزدیک آخرالزمان هستیم و همه‌چیز در شرف نابودی است. در ویدیو‌های گیم‌پلی بازی، دشمنانی دیده می‌شوند که به نظر می‌رسد هیچ رحم و مروتی ندارند و فقط هدف‌شان گرفتن شما و تکه‌تکه کردن‌تان است. بازی از این نظر شبیه فیلم‌های اسلشر است که در آن آنتاگونیست‌ها با سلاح‌هایی مثل چاقو یا ساطور به دنبال شخصیت اصلی هستند. جالب اینکه به نظر می‌رسد در نسخه دوم دشمنان شما وحشی‌تر و خشن‌تر از قسمت قبل هم هستند و از آن جالب‌تر هم اینکه برای مقابله با آن‌ها، شما کماکان هیچ وسیله دفاعی ندارید و دو راه در برخورد با دشمنان دارید؛ یا اینکه جایی را برای مخفی شدن پیدا کنید یا اینکه دو پا هم قرض بگیرید و تا جایی که می‌توانید بدوید تا شاید در جایی آن‌ها را گم کنید. برای مثال در گندم‌زاری که به آن اشاره کردیم، با فرار و مخفی شدن در میان خوشه‌های گندم، می‌توانید از دشمنان در امان بمانید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Intel Core i3-530
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
DirectX: Version 10
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: Targetting 720p @ 30 fps

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1.5GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: Targetting 1080p @ 60 fps

جزئیات محصول

مشخصات

آپدیت و DLC
شامل آخرین آپدیت بازی
کرک کننده
CodeX
ناشر
Warner Bross
تعداد دیسک ۴.۷ گیگابایتی
۵ عدد
سال انتشار
۲۰۱۷
ژانر
ترسناک
رده بندی سنی
محتوی مناسب برای سنین ۲۵+ سال
نصب آسان و بدون نیاز به کرک
دارد
قابل نصب برای
تمامی کاربران
نظرات مشتریان (7)
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews
Verified purchase

رمز فارسیساز

سلام عزیز دیشب بازی Outlast 2 را از شما خریدم دانلود هم کردم ولی فارسی سازش رمز داره عزیز رمز اونو نمیدونم

Reply from پی 30 گیم:
سلام مشکل شما پیگیری و در تلگرام پشتیبانی رفع گردید. موفق باشید.

Out last 2

خیلی بسته بندی خوبی داره تا حالا همچین بسته بندی از شرکت های ایرانی ندیده بودم من تا حالا فقط بازی اورجینال می خریدم و این بسته بندی خیلی شبیه اورجینال هستش

title

سلام ممنون از ثبت نظرتون دوست عزیز. بابت تاخیر عذرخواهی میکنیم ولی خب تمام این موارد به اداره پست مربوط میشه و خارج از دسترس ما هست که بتونیم بهترش کنیم. امیدواریم همچین مواردی دیگه تکرار نشه. موفق باشید.

title

سلام امروز این بازی به دستم رسید ممنون از پی سی گیم خیلی عالیه بازی فقط تنها مشکل اینه که خیلی دیر بدستم رسید و تقریبا یه هفته و نیم طول کشید.ممنون از همه

title

ممنون از ثبت نظرتون بله این بازی فوق العاده ترسناک هست علل خصوص به لطف زیرنویس فارسی، لذت بازی هم دو چندان شده. موفق باشید.

title

بازی خیلی ترسناک و خفنی بود

title

سلام..میخواستم بپرسم آپدیت v20170510 داخل این نسخه بازی قرار داره؟

خرید نسخه دانلودی

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم