این طرح مربوط به 2 سال پیش فروشگاه می باشد - لطفاً از این طریق خریدی انجام ندهید و در صورتی که به دنبال بازی اشتراکی یا اورجینال هستید قبل از هر گونه پرداخت با آیدی تلگرام @hamedzardosht هماهنگ کنید.

با سلام

دوستان عزیز پلان های آنلاین بازی های سی دی کی دار از امروز به شرح زیر می باشد، این پلن و قیمت ها برای تمامی بازی هایی که از قفل دنوو استفاده می کنند و بخش آنلاین دارند یکسان می باشد.

 

تمامی امکانات و ویژگی ها به شرح جدول زیر می باشد :

انواع پلن ها

خرید سی دی کی اشتراکی آنلاین تست

پرداخت پلان معمولی

خرید پلن محدودیت زمانی A

خرید پلن محدودیت زمانی B

پرداخت پلان معمولی پرداخت پلان معمولی

خرید پلن محدودیت دفعات A

خرید پلن محدودیت دفعات B

پرداخت پلان معمولی پرداخت پلان معمولی

نکات مهم و قابل توجه :

 

1.   مدت زمان استفاده (روز) :

مدت زمانی می باشد که شما مجاز هستید تا نوبت های خود را در مدت گفته شده به پایان برسانید.

 

2.    تعداد دفعات نوبت گیری :

تعداد دفعاتی می باشد که شما میتوانید نوبت برای آنلاین بازی کردن بگیرید یا با آمدن اپدیت جدید از نوبت خود استفاده کنید.برای گرفتن نوبت بعد از خرید پلن مورد نظر خود به این آدرس مراجعه کنید.تعداد نوبت ها قابل انتقال نمی باشد و پس از اتمام مدت زمان یا تعداد نوبت ها باید پلن مورد نظر خود را تمدید یا خریداری نمایید.

نکته : قبل از ثبت نام در سایت ذکر شده ابتدا به این آدرس رفته و توضیحات آن را بطور کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت نام و نوبت گیری در سایت نمایید.

 

3.    زمان بازی آنلاین در هر نوبت :

از زمانی که یوزر و پسورد به شما داده میشود شما 3 ساعت زمان دارید که به صورت آنلاین بازی کنید یا بازی خود را فعال کنید و سپس به قسمت آنلاین آن بروید و یا بازی را آپدیت کنید.در کل شما در این 3 ساعت می توانید کار های مورد نظر خود را انجام دهید.

توجه : از زمانی که یوزر و پسورد به شما داده می شود ، 3 ساعت شما آغاز میگردد حتی اگر فعال سازی یا آماده کردن بازی برای قسمت آنلاین به عهده پشتیبانان باشد.پس به این نکته توجه ویژه داشته باشید.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم