این طرح مربوط به 2 سال پیش فروشگاه می باشد - لطفاً از این طریق خریدی انجام ندهید و در صورتی که به دنبال بازی اشتراکی یا اورجینال هستید قبل از هر گونه پرداخت با آیدی تلگرام @hamedzardosht هماهنگ کنید.

با سلام

دوستان عزیز پلان های بازی های سی دی کی دار از امروز به شرح زیر تغییر می کنند،دقت داشته باشید این قیمت ها و پلن ها برای تمامی بازی هایی که از قفل دنوو استفاده می کنند و بخش آفلاین دارند یکسان می باشد.

تمامی امکانات و ویژگی ها به شرح جدول زیر می باشد :

پلن سی دی کی آفلاین

خرید پلان معمولی

خرید پلان VIP

خرید پلان یک بار نصب

پرداخت پلان معمولی پرداخت پلان معمولی پرداخت پلان معمولی

نکات مهم و قابل توجه :

 

1.    تعداد دفعات نوبت گیری :

تعداد دفعاتی می باشد که شما میتوانید نوبت برای فعال سازی بازی بگیرید یا با آمدن اپدیت جدید از نوبت خود استفاده کنید.این امکان با درخواست نوبت برای بازی آنلاین در پلن VIP  متفاوت است و تعداد نوبت ها قابل جابجای نمی باشد.برای گرفتن نوبت بعد از خرید پلن مورد نظر خود به این آدرس مراجعه کنید.

نکته : قبل از ثبت نام در سایت ذکر شده ابتدا به این آدرس رفته و توضیحات آن را بطور کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت نام و نوبت گیری در سایت نمایید.

 

2.   امکان ارتقاء به پلن VIP :

مشتریانی که پلن های معمولی را خریداری کرده اند می توانند با پرداخت مابه التفاوت قیمت پلن VIP کد خود را به این پلن ارتقا دهند.

 

3.    امکان بازی آنلاین ( با هماهنگی قبلی ) :

برای استفاده از نوبت آنلاین خود باید نوبت گیری مجدد نمایید و این امر با نوبت گیری برای فعال سازی بازی متفاوت می باشد.برای نوبت گیری آنلاین باید در عنوان تیکت خود ذکر کنید در خواست نوبت گیری بازی آنلاین را دارم.

 

4.    نصب به کمک پشتیبان :

این قابلیت به صورت اختیاری بوده و اجباری در پرداخت هزینه آن وجود ندارد.اما پیشنهاد میشود مشتریانی که برای نخستین بار است بازی های تحت فعال سازی CD Key خریداری میکنند یا در نحوه فعال سازی میدانند به مشکل بر خواهند خورد فعال سازی را با پرداخت مبلغ درج شده به پشتیبانان سایت واگذار نمایند.

نکته : اگر در زمان فعال سازی به کمک پشتیبان مواردی مانند {کندی سرعت اینترنت ، قطع اینترنت ، قطع برق ، عدم ارسال مشخصات برنامه teamviewer ، یا آماده نبودن پیش نیاز های لازم جهت فعال سازی و موارد دیگر } در سمت مشتری وجود داشته باشد و پشتیبانان نتوانند کار خود را انجام دهند پس از اتمام نوبت برای فعال سازی مجدد هزینه نصب به کمک پشتیبان اخذ میشود.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم